O škole

Soukromá mateřská škola TYMIŠKA, o.p.s. byla do provozu uvedena manželi Janem Tymichem a Veronikou Tymichovou. První školu manželé založili v Bakově nad Jizerou ve Smetanově ulici dne 1.9. 2011, o rok později se vybudovala a uvedla do provozu škola v Debři u Mladé Boleslavi. Od 1.1.2019 se kapacita školy v Debři u Mladé Boleslavi s celým svým zázemím, personálem a docházejícími dětmi přesunula do nové budovy v Josefově Dole u Mladé Boleslavi. Ve spolupráci se starostou Josefova Dolu byla nová budova plně uzpůsobena předškolnímu vzdělávání. Byla navržena na základě letitých zkušeností s dětmi a ohledem na všemožné detaily a potřeby dětí. Díky rozmanitému a vzdušnému členění budovy se nám povedlo vytvořit příjemné zázemí pro 75 dětí. V Bakově nad Jizerou se kapacita po mnoho let nemění, je zde jedna třída s 26 dětmi. V Bakově nad Jizerou byla uskutečněna rekonstrukce v průběhu léta 2021, interiér budovy byl obohacen o nové vnitřní vybavení a zahrada školy o nové herní prvky. Kuchyně, která se nachází v Josefově Dole je nedílnou součástí našich zařízení, disponuje 117 dospělými porcemi.

Co u nás najdete:

• lásku a péči
  • v rámci možností individuální přístup k dítěti
  • bezproblémovou spolupráci a vstřícnost
  • otevřenost k vašim nápadům a připomínkám
  • vzájemnou komunikaci
  • odborné pedagogické vedení
  • postupnou adaptaci dětí do školky
  • zdravou kuchyni plnou živin
  • zeleninové a ovocné přílohy ke každé svačině
  • nabitý denní program plný řízených a volních činností
  • kroužky s dětmi v rámci MŠ