Kuřátka a Kačátka Bakov

Třídní učitelky

Jana Škodová
Kateřina Ginzlová DIS.

INDIÁNSKÉ LÉTO 2013

KUBÍČKU,VAŠÍKU,PETRUŠKO,KVĚTO

UŽ SE BLÍŽÍ NAŠE INDIÁNSKÉ LÉTO

Vážení rodiče,milé děti.

Blíží se doba prázdnin a děti pracujících rodičů budou trávit i prázdniny ve školce.

Proto srdečně zveme děti i z okolních školek na prázdninové dobrodružství k nám.

Projekt s názvem-INDIÁNSKÉ LÉTO 2013 je pečlivě připraven našim pedagogickým sborem.Školní zahrady se promění v indiánské osady- týpí,totem,ohniště a venkovní posezení, které nás spolu s dětmi přenesou do světa fantazie a her.

Letní aktivity:

poznávání stop(stopovaná),výroba hudebních nástrojů,dotvoření totemů,písničky a básničky u ohně s indiánskou tématikou,výroba vlastních indiánských triček,upečení indiánské placky,plnění bobříků,výroba čelenky,indiánská stezka ve stopách divokého bizona,výroba amuletů,výroba tomahavku,malování kamenů,výroba dalekohledu,malování na obličej,sběr květin a pozorování přírody,výroba indiánských šperků, spaní v týpí a jiné prožití prázdnin pod vedením zkušených pedagogů a to vše za podpory našich předškolních zařízení, které zajistí veškeré potřeby dětí a to ve všech směrech.

Nebudou také chybět indiánské rituály a to - hymna,pozdrav,schůze, tance a výběr indiánských jmen, určení rolí v kmenu a to jak dětí, tak i dospělých ve školkách.

Už teď se na Vás těšíme.

Naše celozávodní dovolená je od 15.7. do 2.8. mimo toto období si můžete zajistit rezervaci pro své děti na e-mailu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Rezervace pro letní pobyt přijímáme do 30.6.2013

Provozní doba o prázdninách se nemění je od 6.00 hodin do 16.30 hodin

Cena týdenního pobytu u nás je více než příjemná a to:

700,-Kč/týden-Bakov, 875,-Kč/týden-Debř + strava a pitný režim 45,-Kč/den- pomáháme rodičům-naše motto-

DÍTĚ POTŘEBUJE:

opis evidenčního listu ze své školky,dobrou náladu,starší tričko světlé barvy- nejlépe po starším sourozenci

Za kolektiv MŠ TYMIŠKA - Veronika Tymichová